úvodní stránka

Ideální rodinaIdeální rodina     Chcete-li dosáhnout pravého štěstí, vytvořte ideální rodinu. Ideální rodina žije v novém domku zatíženém hypotékou, s velkou zahradou a bazénem zakoupeném v akci někdy v listopadu v obchodě, kde si můžete zatočit kolem. V garáži mají vůz na leasing, který si pořídili výhodně s nulovou akontací. Velice výhodné je také pořídit si půjčku za pouhých 999 korun měsíčně od banky, kterou řídí klienti. Pokud ale vlastníte tankistickou helmu a dres, znají vás a půjčí vám daleko více a jedete taxíkem. Ideální rodina má dvě děti.

     Ona vstává o páté a po svěží koupeli s vůní čerstvých bylin z našich luk a po přemalování neodolatelným líčením hollywoodské divy, usedá ke snídani dokonale upravená. To manžel mezitím vyjde na terasu s kávou taktéž neodolatelné vůně a chuti se zrny vybraných ze 150 nejvybranějších druhů a staletou tradicí, aby nakonec skončil na ulici a protančil se s řemeslníky ránem ulicí v muzikálovém tanečku. 

     Tedy, pokud není úterý. To pak i ona vyběhne do ulic také a kontaktuje unavené chlápky, aby se natucnuli energií a spolu s dalšími desítkami skandujících nacpali lúzra nějakou tou cereálií.

     On pracuje tvrdě ve vysoké manažerské funkci. Ještěže má sekretářku, se kterou si rozumí a která mu ochotně podává tenisáky, aby se už nemusel pro ně proboha vracet.

     Ona je v domácnosti. Šťastně a vesele připraví dětem snídani skládající se ze sušenek a pomerančového zaručeně stoprocentního džusu. Pak doprovodí děti do školy. Nikdy si nezapomene vzít do kabelky osvěžovací bonbónky, aby mohla vysvětlovat lidem v tramvaji, jaký úžasný mrazivý dech mohou mít. I Japonci ve výtahu zírají.

     Celé dopoledne má plno práce. V této domácnosti se zásadně nevyskytují běžné prací a čistící prostředky. Nejdříve trouba a sporák. Vše je napálené a špinavé tak, jako by si jich nikdo nevšimnul od minulých vánoc. A přece, stačí nastříkat, chvíli počkat a setřít. Zázrak. 

     Pak přichází na řadu koupelna. Dlažba i kachličky nejsou pod nánosem špíny k rozeznání. A opět stačí jediné ošetření s přípravkem Pana dokonalého a vše se nejen leskne, ale tu a tam se objevují dokonce i třpytivé hvězdičky. Někdy jí pomáhá i Pan dokonalý z etikety osobně.

Ideální rodina     Tím získá dostatek času klábosit několik hodin s pěti přítelkyněmi, neboť má nový tarif, který se rozhodně vyplatí a platí nejen pro ni, ale pro všechny!

     K obědu vaří zásadně polévku z pytlíku, do které vždy dává vejce. Pokud nemá den a nezvládá to, asistuje ji opět sám šéfkuchař z etikety a navíc si nechává dovézt pizzu, která je ta jediná pravá italská.

     Odpoledne si domluvila s kámoškami. Zatím co ony se baví o blbostech, ona má důvěrný rozhovor s Janou o žaludečních bakteriích. Zanedlouho i Janě v útrobách koluje bifidus esencis a upravuje ji PH v žaludku zelenou šipkou. Jana má ale přítele, který potřebuje potravinový doplněk s 20 000. Cože s 20 000? Ano s 20 000!

     Děti přicházejí domů ze školy špinavé od čokolády, ale speciální neběžné prostředky odstraní skvrny až k vnitřku vláken v mžiku. Syn je nešťastný a je zamilovaný do učitelky, že se bude muset ještě moc a moc učit. Místo učení ale dovádí se sestrou a kamarády ve hře na indiány nebo s míčem. Snad ani jinou hru neznají. Vracejí se domů znova tak zmazaní zvláště odolnými skvrnami, že je ani vlastní máma nemůže poznat, ale ona je pozná a vesele je přivítá, neboť zná kouzlo co přidat do pračky k pracímu prášku a prádlo je v mžiku čistoskvoucí. Bílá je skutečně bílá a i vybledlá černá je skutečně černá.

     On se vrací z práce a natírá plot superbarvou. Tchýně ho sice kritizuje, ale on ji utře vtipnou poznámkou o její blížící se smrti. Raději se tedy babička obrací k vnoučatům a podává jim ty nejvybranější pamlsky. Když jí všechny pamlsky odmítnou, dostávají za odměnu něco s tučňákem. Všichni jsou šťastní.

     Odpoledne jedou do supermarketu, kde sice na vedoucího to ještě není, ale jako zákazníky je berou. Případně pak do hypermarketu, kde je svět ještě v pořádku. Cestou mají sice vážnou autonehodu a několikrát se otočí přes střechu, ale poněvadž mají nejrychlejší havarijní pojistku, auto je opravené ještě dřív, než dopadne na všechny čtyři kola. No fakt, nekecám.

 Ideální rodina

     Na večeři do čínské restaurace již nechodí od té doby, co se jim postarali o jejich Bóbika. Mrzelo je to, neboť jejich domácí mazlíček byl krmen granulemi s nejvyváženějším složením. Ona měla z té nešťastné události psychický šok, ale použila léky, které zaručeně působí jen tam, kde je to potřeba. Poněvadž se dodnes nenaučili čínsky, chodí jen tam, kde jim rozumějí.

     Povečeří něco královského sýra. Při jeho konzumaci Ona zažívá orgasmus, takže On může jít s klidným svědomím do hospody, kde se vrchní nějak divně kouká. 

     Doma topí málokdy, poněvadž používají televizní župan, který má volné rukávy a sedne každému, zahřeje a můžete v něm cokoliv dělat - hlavně dlabat. Sleduje tedy televizi a pojídá sušenky, které obsahují kouzlo mňamozus. Když zjistí, že zase přibrala, cvičí na přístroji, který nabízí mnoho druhů cvičení a přitom nemusí vynaložit žádnou námahu a může dále sledovat televizi, neboť často dávají a nabízejí nové a nové typy dnes už docela neviditelných vložek s křidélky.

     I on má svoje dny. Po příchodu z hospody potřebuje ještě vše spláchnout. Dává si proto na balkóně se sousedem ještě několik panáků něčeho výjimečného a hořkého. Když má konečně dost, jde si vyčistit zuby pastou, kterou mu doporučilo 9 zubařů, ruce si nemyje nikdy, hodí do sebe modrou pilulku, aby mohl kdykoliv a hned.

     Tedy fakt šťastný den...

     Z toho plyne, že v ideální rodině je On flákač a alkoholik, mající mimomanželský poměr, je mizerný a nezodpovědný řidič, arogantní a namyšlený zeť, který celý den machruje a nakonec mu chybí i ta erekce. Ona pomalu tloustne, neumí vařit, domácnost má zanedbanou, na úklid i na vaření si vodí domů chlapy, pořád se vykecává s kámoškama, které permanentně poučuje a pořád jim něco doporučuje a už jim začíná lézt na nervy. Děti jsou věčně špinavé, krmí se pořád sladkostmi a ničeho si neváží.

     Navenek se ale všichni usmívají a jsou šťastní.

     Že něco neznáte, tak to neznamená, že to neexistuje!

     A máte to!... a Z A D A R M O!


Líbílo se vám kocourkové? A kam dál? Tak se mrkněte třeba sem:

Proč a jak asi vzniklo slovo reklama

Párečky já rád

Chci přestat kouřit

Tepelné koule

Jak jsem digitalizoval

Vaříme s celebritami

 

 

Jeremiash

Vadí - nevadí

Nehledači

Proč se říká stojí mu jak Frantovi o hodech

 Předchozí    Další 
Googlepage rank
CMS PRO-WEB