úvodní stránka

Jeremiash

Jeremiash  

Titul: Jeremiash

Autor: Miroslav KAZDA     více o autorovi

Vydání: 2007

Typ: e-kniha

Není snad na celém světě člověka, který by si nepoložil alespoň jednou otázku: „Proč právě já?" Proč právě já mám takovou smůlu, proč právě já jsem sužován nemocí a nemám vyhlídky na uzdravení a kvalitní život, proč právě já jsem se narodil v podhradí a plazím se každý měsíc od výplaty k výplatě? Proč právě mě provází nešťastné lásky? Proč?

Copak se s tím nedá nic dělat?

Jeremiashův osud je podobný osudům miliónů z nás. V jediném nešťastném okamžiku ale pochopil: Jsme tu jen na školení. Každé setkání s někým, nebo s něčím má svůj nezastupitelný význam. Proč by se měla jistá věc udát, kdyby to nemělo mít smysl? Nebylo by to plýtvání energií celého vesmíru? Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale chvílemi, které nám berou dech.


ukázka

Pokud Vás ukázka zaujme a budete chtít spolu s hrdinou v napínavém příběhu prožít jeho osud, můžete si celý e-román (30. kapitol, 153 stran) objednat.
    Cena: 129 Kč,
formát PDF
možnost tisku na formát A4

Způsoby platby: Převodem na účet 2800446237 / 2010.
Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte svoji e-mailovou adresu!!!a písněte mi, prosím, na: e-kniha@seznam.cz


Napište nám o Vašem zájmu: e-kniha@seznam.cz, ICQ: 397-930-371, skype: mir.ka.1
Zasíláme na vámi udaný email téměř okamžitě po obdrženi platby!


 Naše knihy na databook.cz  

Román také nabízí portál Naše knihy na databook.cz ve formátu PDF a to za stejnou cenu, kde je navíc dostatek možností platby a okamžítého získání e-knihy.

   

 

 knihulka.cz.jpg  


Román také nabízí portál eknihulka ve formátu PDF na stránce: http://www.eknihulka.cz/proza/info/kazda-jeremiash a to za stejnou cenu, kde je navíc dostatek možností platby a okamžítého získání e-knihy.

 Předchozí     
Googlepage rank
CMS PRO-WEB